WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA TK-1154 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBK1154
Don't pay: $34.20
$18.00
SAVE $16.20 (47%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA ECOSYS P2235DW,KYOCERA ECOSYS P2235DN - - Cartridge Yield: 3,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBK1154)
| SKU | WBK1154 |
| Barcode # | 6954300685518 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5200kg |
| Shipping Width | 0.091m |
| Shipping Height | 0.123m |
| Shipping Length | 0.287m |
| Shipping Cubic | 0.003212000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




