Don't pay: $34.00
$29.00
SAVE $5.00 (15%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon 4x6 Pro Platinum 50sh
50 sheets
Paper Product
(PT1014X6-50)
| SKU | PT1014X6-50 |
| Barcode # | 4960999575261 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.2700kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.162m |
| Shipping Cubic | 0.000356000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





