- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(05095BK06030)
Miscellaneous
| Compatibility |
Zebra Printers: |
General Information
| Product Type | Ribbon |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | 5095 Premium Resin Ribbon |
| Product Line | Performance |
| Product Series | 5095 |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Ribbon Length | 300 m |
| Ribbon Width | 60 mm |
| SKU | 05095BK06030 |
| Barcode # | 5712505327906 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





