Don't pay: $40.00
$31.00
SAVE $9.00 (22%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(10009530)
Miscellaneous
| Additional Information |
|
Physical Characteristics
| Product Color | White |
| Product Material | Acrylic |
| Paper |
Product Information
| Label Length | 50.80 mm |
| Label Width | 101.60 mm |
| Features | Perforated |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Core Diameter | 25.40 mm |
| Shape | Rectangle |
| Adhesive Type | Permanent |
| Number of Labels per Roll | 1370 |
General Information
| Product Type | Multipurpose Label |
| Manufacturer Part Number | 10009530 |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 6 / Roll |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | Z-Select 4000T Thermal Label |
| Product Line | Z-Select |
| Product Series | 4000T |
| Brand Name | Zebra |
| SKU | 10009530 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 1.2400kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





