- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon 4x6 260gsm Semi Gloss
20 Sheets
Paper Product
(SG2014X6)
| SKU | SG2014X6 |
| Barcode # | 4960999405254 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.205m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.145m |
| Shipping Cubic | 0.000297000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





