Don't pay: $36.00
$27.00
SAVE $9.00 (25%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(02100BK11045)
Miscellaneous
| Compatibility |
Zebra Printer(s): |
General Information
| Product Type | Ribbon |
| Manufacturer Part Number | 02100BK11045 |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | 2100 Black Wax Ribbon |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Ribbon Length | 449.88 m |
| Ribbon Width | 109.98 mm |
| SKU | 02100BK11045 |
| Barcode # | 5052178325527 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.4800kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





