Don't pay: $30.91
$25.00
SAVE $5.91 (19%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PGI670XLBK)
| SKU | PGI670XLBK |
| Barcode # | 4549292033151 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





