- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair Hydro Series H80i v2/H100i v2/H105/H115i AMD TR4 Premium Mounting Bracket Kit
(CW-8960049)
| SKU | CW-8960049 |
| Barcode # | 843591063135 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





