- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CW-9060055-WW)
Specifications
| Product Type | RGB CPU Cooler |
| Warranty | 5 Years |
| Weight | 1.95 kg |
| Cooling Socket Support | Intel 115x/1200 Intel 2011/2066 AMD AM3/AM2 AMD AM4 AMD sTR4/sTRX4 |
| Fan Dimensions | 140mm x 25mm |
| Fan Model | ML RGB Series |
| Fan Speed | 2000 RPM |
| Noise Level | 10 - 37 dBA |
| Number of Fans | 3 |
| SKU | CW-9060055-WW |
| Barcode # | 840006643432 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 3.4000kg |
Manufacturer Warranty: 5 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





