- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CORSAIR iCUE H150i RGB PRO XT, 360mm Radiator, Triple 120mm PWM Fans, Advanced RGB Lighting and Fan Control with Software, Liquid CPU Cooler
(CW-9060045-WW)
Specifications
| Product Type | Liquid CPU Cooler |
| Warranty | 5 Years |
| Weight | 2.45kg |
| Fan Dimensions | 120 x 25 mm |
| Fan Speed | 2400 RPM |
| Noise Level | 37 dBA |
| Radiator Dimensions | 397 x 120 x 27 mm |
| SKU | CW-9060045-WW |
| Barcode # | 84000661669 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 1.4700kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 5 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





