- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T215192)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | Epson WorkForce WF-100 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 250 pages |
| SKU | EPC13T215192 |
| Barcode # | 9314020617638 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.071m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.035m |
| Shipping Cubic | 0.000273000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






