- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
The GDS37xx Wall Mounting Kit is designed for flush mounting your Grandstream GDS3710 HD Door System into a solid or drywall
Securely mount your GDS3710 using the in wall mounting kit.
(GDS37x0-INWALL)
| SKU | GDS37x0-INWALL |
| Barcode # | 6947273702337 |
| Brand | GRANDSTREAM |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






