Don't pay: $2,281.00
$1,637.00
SAVE $644.00 (28%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely


The GXW4216/24/32/48 is a next generation high performance high-density analog VoIP gateway that is fully compliant with SIP standard and interoperable with various VoIP systems, analog PBX and phones on the market.
(GXW4248)
| SKU | GXW4248 |
| Barcode # | 6947273701286 |
| Brand | GRANDSTREAM |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
- Manufacturer Warranty
- 1 Year Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






