- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 90 Magenta Printhead and Cleaner
(C5056A)
| SKU | C5056A |
| Barcode # | 829160222578 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1750kg |
| Shipping Width | 0.265m |
| Shipping Height | 0.035m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001113000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





