- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon Matte Photo Paper 4x6
120 sheets
Paper Product
(MP-1014X6)
| SKU | MP-1014X6 |
| Barcode # | 4960999271972 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000627000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





