Don't pay: $28.00
$26.00
SAVE $2.00 (7%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Brother is committed to providing exceptional value for customers by utilizing its accumulated technology and know-how to satisfy their needs. The company supplies unique products, for personal use in office and home that incorporate the pleasure of creation with practical functionality.
(DK-11208)
| Product Description | Brother DK-11208 - address labels |
| Product Type | Address labels |
| Printing Technology | Direct thermal |
| Card / Label Qty per Sheet/Roll | 400 |
| Compatible with | Brother QL-1050, QL-1050 TypeA, QL-1050N, QL-500, QL-500A, QL-500A (50TH Year Anniversary Model), QL-500BS, QL-500BW, QL-550, QL-560VP, QL-650TD, QL-700, QL-710W, QL-710WSP, QL-720NW, QL-820NW |
| SKU | DK-11208 |
| Barcode # | 4977766628129 |
| Brand | BROTHER |
| Shipping Weight | 0.3180kg |
| Shipping Width | 0.064m |
| Shipping Height | 0.116m |
| Shipping Length | 0.113m |
| Shipping Cubic | 0.000839000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





