- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(B3M78A)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP - Unit Replacement) |
| Limited Warranty | 90 Day |
General Information
| Product Type | Maintenance Kit |
| Manufacturer Part Number | B3M78A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | LaserJet 220V Maintenance Kit |
| Package Type | Retail |
| Brand Name | HP |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.67 kg |
| Height | 97 mm |
| Width | 305 mm |
| Depth | 110 mm |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| White | |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 225000 Pages |
| SKU | B3M78A |
| Barcode # | 887758525579 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 2.9000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.480m |
| Shipping Cubic | 0.040320000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





