Don't pay: $2,074.00
$18.00
SAVE $2,056.00 (99%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(RU-61)
| SKU | RU-61 |
| Barcode # | 4549292058710 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 40.0000kg |
| Shipping Width | 2.130m |
| Shipping Height | 0.620m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Shipping Cubic | 0.726330000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





