- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(C1N58A)
Power Description
| Input Voltage | 220 V AC |
General Information
| Product Type | Maintenance Kit |
| Manufacturer Part Number | C1N58A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | LaserJet Fuser Kit 220V |
| Brand Name | HP |
Technical Information
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 100000 Pages |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP - Unit Replacement) |
| Limited Warranty | 90 Day |
| SKU | C1N58A |
| Barcode # | 88711144067 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 5.5000kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.590m |
| Shipping Cubic | 0.046197000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





