- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(C1P70A)
Miscellaneous
| Compatibility |
HP LaserJet Enterprise Flow Printers: |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP - Unit Replacement) |
| Limited Warranty Duration | 90 Day |
General Information
| Product Type | ADF Roller |
| Manufacturer Part Number | C1P70A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | LaserJet ADF Roller Replacement Kit |
| Brand Name | HP |
| SKU | C1P70A |
| Barcode # | 887111489821 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.8300kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





