- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
LASERJET 220V MAINTENANCE/FUSER KIT (200K YIELD) - FOR M855DN / M855X+ / M855XH / M880Z+
(C2H57A)
Miscellaneous
| Compatibility |
HP LaserJet Enterprise Printers:
|
General Information
| Product Type | Fuser |
| Manufacturer Part Number | C2H57A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | LaserJet 220V Maintenance/Fuser Kit |
| Package Type | OEM |
| Brand Name | HP |
Power Description
| Input Voltage | 230 V AC |
Warranty
| Limited Warranty | 90 Day |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 200000 Black |
| SKU | C2H57A |
| Barcode # | 88711148981 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 5.8400kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.586m |
| Shipping Cubic | 0.048345000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





