- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CB458A)
Warranty
| Additional Warranty Information | (manufacturing parts only) |
Miscellaneous
| Additional Information |
Environmental specifications: |
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Printer Accessory Kit |
| Manufacturer Part Number | CB458A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Color LaserJet 220V Fuser Kit |
| Brand Name | HP |
| SKU | CB458A |
| Barcode # | 88278048878 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 5.9800kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Shipping Cubic | 0.045240000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





