- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CE248A)
Miscellaneous
| Compatibility |
HP Color LaserJet Series Printers: |
Technical Information
| Print Technology | Laser |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Next Business Day On-Site) |
| Limited Warranty | 1 Year |
General Information
| Product Type | Maintenance Kit |
| Manufacturer Part Number | CE248A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | ADF Maintenance Kit |
| Brand Name | HP |
| SKU | CE248A |
| Barcode # | 88563187211 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.000768000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





