- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CE516A)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Image Transfer Kit |
| Manufacturer Part Number | CE516A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | LaserJet Transfer Kit |
| Brand Name | HP |
Technical Information
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 150000 Pages |
Warranty
| Additional Warranty Information | Return to HP - Parts Only |
| Limited Warranty | 90 Day |
| SKU | CE516A |
| Barcode # | 886112880651 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





