- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CE732A)
Miscellaneous
| Compatibility | HP LaserJet M4555 MFP Series Printers |
General Information
| Product Type | Maintenance Kit |
| Manufacturer Part Number | CE732A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | 220V Maintenance Kit |
| Brand Name | HP |
Technical Information
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 225000 Pages |
Warranty
| Additional Warranty Information | Return to HP - Parts Only |
| Limited Warranty | 90 Day |
| SKU | CE732A |
| Barcode # | 88496298132 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 3.0500kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.420m |
| Shipping Cubic | 0.028350000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





