- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
COLOR LASERJET 220V FUSER KIT - FOR CP5525DN / CP5525N / CP5525XH / M750DN / M750N / M750XH
(CE978A)
Power Description
| Input Voltage | 220 V AC |
General Information
| Product Type | Fuser |
| Manufacturer Part Number | CE978A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Fuser Kit |
| Brand Name | HP |
Warranty
| Limited Warranty | 90 Day |
Technical Information
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 150000 |
Miscellaneous
| Compatibility | HP Color LaserJet CP5520 Series Printers |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | WEEE |
| SKU | CE978A |
| Barcode # | 88496232202 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 3.0200kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.594m |
| Shipping Cubic | 0.035640000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





