- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CF254A)
Power Description
| Input Voltage | 220 V AC |
General Information
| Product Type | Maintenance Kit |
| Manufacturer Part Number | CF254A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | LaserJet 220V Maintenance/Fuser Kit |
| Brand Name | HP |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Compatibility | HP LaserJet Enterprise 700 M712 Series Printers |
Warranty
| Additional Warranty Information | Return to HP - Parts Only |
| Limited Warranty | 90 Day |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 200000 Pages |
| SKU | CF254A |
| Barcode # | 88711101766 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 4.2000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.498m |
| Shipping Cubic | 0.035856000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





