- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CE860A)
Miscellaneous
| Compatibility | HP Color LaserJet Professional CP5220 Printer Series |
General Information
| Product Type | Paper Tray |
| Manufacturer Part Number | CE860A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Paper Tray for CP5220 Series Printer |
| Brand Name | HP |
Technical Information
| Media Type | Plain Paper |
| Total Media Capacity | 500 |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Next Day On-Site) |
| Limited Warranty | 1 Year |
| SKU | CE860A |
| Barcode # | 829160869193 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 14.0000kg |
| Shipping Width | 0.710m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.720m |
| Shipping Cubic | 0.148248000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





