- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(B5L34A)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
Technical Information
| Media Size | Custom - 101.60 mm x 152.40 mm |
| 215.90 mm x 355.60 mm | |
| Media Capacity | 550 Sheet |
| Media Type | Iron-on Transfer |
| Banner | |
| Inkjet | |
| Transparency | |
| Card | |
| Brochure Paper | |
| Index | |
| Borderless Media | |
| Premium | |
| Label | |
| Greeting Card | |
| Plain Paper | |
| Photo Paper | |
| Total Media Capacity | 550 |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Next Business Day On-Site) |
| Limited Warranty | 1 Year |
Physical Characteristics
| Height | 130 mm |
| Width | 458 mm |
| Depth | 465 mm |
General Information
| Product Type | Paper Tray |
| Manufacturer Part Number | B5L34A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Clr LaserJet500-Sheet Heavy Meda Tray |
| Brand Name | HP |
| SKU | B5L34A |
| Barcode # | 888182586174 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 7.4200kg |
| Shipping Width | 0.570m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.578m |
| Shipping Cubic | 0.079070000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





