- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CB463A)
Miscellaneous
| Compatibility |
HP Color LaserJet Printers: |
Warranty
| Additional Warranty Information | (manufacturing parts only) |
| Limited Warranty Duration | 90 Day |
General Information
| Product Type | Transfer Kit |
| Manufacturer Part Number | CB463A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Color LaserJet Transfer Kit |
| Brand Name | HP |
| SKU | CB463A |
| Barcode # | 882780488830 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 6.5600kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





