- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(B5L51A)
Warranty
| Limited Warranty | 90 Day |
General Information
| Product Type | Printer Cabinet |
| Manufacturer Part Number | B5L51A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Color LaserJet Printer Cabinet |
| Brand Name | HP |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | REACH |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 17.20 kg |
| Height | 29.2 cm |
| Width | 88.5 cm |
| Depth | 86.8 cm |
| SKU | B5L51A |
| Barcode # | 888793231197 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 21.3000kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





