- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CE530A)
Miscellaneous
| Compatibility | HP Laserjet Enterprise P3010 Printer Series |
General Information
| Product Type | Sheet Feeder |
| Manufacturer Part Number | CE530A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Sheet Feeder for P3010 Printer |
| Brand Name | HP |
Technical Information
| Media Type | Plain Paper |
| Total Media Capacity | 500 |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair) |
| Limited Warranty | 1 Year |
| SKU | CE530A |
| Barcode # | 883585279890 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 7.8000kg |
| Shipping Width | 0.510m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.540m |
| Shipping Cubic | 0.074358000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





