- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(B3M73A)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP - Unit Replacement) |
| Limited Warranty | 90 Day |
General Information
| Product Type | Paper Tray |
| Manufacturer Part Number | B3M73A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | LaserJet 500-sheet Input Tray |
| Brand Name | HP |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 8.40 kg |
| Height | 650.2 mm |
| Width | 600.2 mm |
| Depth | 310.1 mm |
Technical Information
| Media Size | A4 |
| Legal | |
| Media Capacity | 500 Sheet |
| Media Type | Plain Paper |
| Total Media Capacity | 500 |
| SKU | B3M73A |
| Barcode # | 887758525524 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 10.2500kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





