- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP LaserJet MFP Analog Fax Accessory 500 (CC487A)
HP CLJCM3530MFP ANALOG FAX ACCESSORY 500
(CC487A)
Media & Performance
| Modem Speed | 4.20 kB/s |
Miscellaneous
| Compatibility | HP Color LaserJet CM3530 Multi Function Printer |
Warranty
| Additional Warranty Information | 1 year, Limited Warranty (Return to HP - Parts Only) |
| Limited Warranty | 1 Year |
General Information
| Product Type | Printer Fax Card |
| Manufacturer Part Number | CC487A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Printer Fax Card |
| Brand Name | HP |
| SKU | CC487A |
| Barcode # | 884420125846 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.4200kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.006930000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





