- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP LaserJet Printer Cabinet (F2A73A) - Lets users optimally position the printer so it is highly accessible - Position cabinet so the printer is accessible or conveniently out of the way when the desktop design is not optimal - Store printing supplies for quick access - Stable design keeps your device safe and secure, while allowing users to move the printer and reposition as necessary
HP LaserJet Printer Cabinet
(F2A73A)
Technical Information
| Features | Sturdy |
Warranty
| Additional Warranty Information | Return to HP - Parts Only |
| Limited Warranty | 90 Day |
General Information
| Product Type | Printer Cabinet |
| Manufacturer Part Number | F2A73A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | LaserJet Printer Cabinet |
| Brand Name | HP |
| SKU | F2A73A |
| Barcode # | 888793428894 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 0.710m |
| Shipping Height | 0.470m |
| Shipping Length | 0.710m |
| Shipping Cubic | 0.236927000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





