- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
PAGEWIDE PRO 500 SHEET PAPER TRAY - FOR 452DW / 552DW / 477DW / 577DW / 577Z / P55250DW / P57750DW
(D3Q23A)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
Technical Information
| Media Type | Plain Paper |
| Total Media Capacity | 500 |
General Information
| Product Type | Paper Tray |
| Manufacturer Part Number | D3Q23A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | PageWide Pro 500-Sheet Paper Tray |
| Brand Name | HP |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP/Dealer - Unit Exchange) |
| Limited Warranty | 1 Year |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 5.67 kg |
| Height | 140 mm |
| Width | 515 mm |
| Depth | 395 mm |
| SKU | D3Q23A |
| Barcode # | 889894654830 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





