Don't pay: $209.00
$147.00
SAVE $62.00 (30%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Compatible Products
KYOCERA ECOSYS P2040DW,KYOCERA ECOSYS P2040DN
Yield
7,200 pages
(TK-1164)
| SKU | TK-1164 |
| Barcode # | 632983040515 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.004135000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






