- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
0.6L 8TH GEN CORE I5 BAREBONES NUC ALIKE SOLUTION
(SGSSNS19BL000)
| SKU | SGSSNS19BL000 |
| Barcode # | 4897093960238 |
| Brand | VERBATIM |
| Shipping Weight | 0.3600kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Shipping Cubic | 0.001700000m3 |
Warranty: 1 year
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





