- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
0.6L 8TH GEN CORE I5 BAREBONES NUC ALIKE SOLUTION
(SDCFXSB-032G-G46)
Specifications
| Capacity | 32GB |
| Card Type | CompactFlash |
| Class | VPG-20 (Video) |
| Interface | |
| Transfer Speed | up to 120MB/s (read), up to 85MB/s (write) |
| Warranty | Lifetime Limited |
| SKU | SDCFXSB-032G-G46 |
| Barcode # | 619659123680 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Warranty: Limited Lifetime
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





