Don't pay: $45.00
$42.00
SAVE $3.00 (7%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(C13T05E292)
Specifications
| Colour | Cyan |
| Printer Compatibility | EPSON Workforce WF7840, Workforce WF7845, Workforce WF7830, Workforce Pro WF4830, Workforce Pro WF4835, Workforce Pro WF3825, WorkForce Pro WF3820 |
| Warranty | 12 Months |
| Yield | High |
| SKU | C13T05E292 |
| Barcode # | 9314020631825 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






