- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T339192)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | XP-530 / XP-630 |
| Warranty | |
| Yield | 650 Pages |
| SKU | EPC13T339192 |
| Barcode # | 9314020619328 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000700000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






