Don't pay: $22.00
$18.00
SAVE $4.00 (18%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson T502 EcoTank Magenta Ink Bottle - Auto Stop Technology - Compatible with Expression ET-2700/ET-2750/ET-3700, WorkForce ET-4750 - C13T03K392 - 12 Months Limited Warranty
(EPC13T03K392)
Specifications
| Colour | Magenta |
| Printer Compatibility | ET-2700, ET-2750, ET-3700, ET-4750 |
| Warranty | |
| Yield | Standard |
| SKU | EPC13T03K392 |
| Barcode # | 9314020625930 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000240000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






