Don't pay: $23.00
$18.00
SAVE $5.00 (22%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(T6L97AA)
Specifications
| Colour | Yellow |
| Printer Compatibility | J7K33A, J7K34A |
| Warranty | 6 Months Limited Warranty (Return to HP/Dealer) |
| Yield | Standard~315 pages |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 103 x 110 x 24 mm |
| SKU | T6L97AA |
| Barcode # | 889899101674 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000180000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





