- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MCS-S400-KN5N-S00)
| SKU | MCS-S400-KN5N-S00 |
| Barcode # | 884102059834 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 7.1000kg |
| Shipping Width | 0.470m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.065800000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





