- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Corsair Crystal Series 280X RGB Micro-ATX Case - White - 2x 3.5" 3x 2.5" Drive Bays - 3x Tempered Glass Panels - 2x USB 3.0, Headphones/Microphone port, Restart/Reset Button - Micro-ATX - Includes 2x Corsair LL120 RGB Fans - Corsair iCUE Software - Direct Airflow Path Design - CC-9011137-WW - 2 Years warranty
(CC-9011137-WW)
| Brand | Corsair |
| Window Side Panel | Yes |
| Form Factor | Micro-ATX |
| Power Supply | No |
| Form Factor | Mini-ITX |
| Fans Included | 2 |
| Front Color | White |
| SKU | CC-9011137-WW |
| Barcode # | 843591065238 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 8.7000kg |
| Shipping Width | 0.375m |
| Shipping Height | 0.431m |
| Shipping Length | 0.482m |
| Shipping Cubic | 0.077903000m3 |
- Manufacturer Warranty
- 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





