- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CP-9020236-AU)
Specifications
| Product Type | 80+ Bronze |
| Warranty | 3 Years |
| Weight | 1.9kg |
| Max Power Output | 650W |
| SKU | CP-9020236-AU |
| Barcode # | 840006630036 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 2.3200kg |
Manufacturer Warranty: 3 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





