- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson 252 4 HY Ink Value Pack - Compatible With EPSON WORK FORCE 3620, WORK FORCE 3640, WORK FORCE 7610, WORK FORCE 7620
(EPC13T253692)
Specifications
| Colour | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Printer Compatibility | WF3620 / 3640 / 7610 / 7620 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 1100 pages |
| SKU | EPC13T253692 |
| Barcode # | 9314020615184 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000612000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






