Don't pay: $24.00
$19.00
SAVE $5.00 (21%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T344292)
Specifications
| Colour | Cyan |
| Printer Compatibility | WorkForce Pro WF-3720, WorkForce Pro WF-3725, WorkForce Pro WF-3730, |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 300 pages |
| SKU | EPC13T344292 |
| Barcode # | 9314020623929 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000700000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






