Don't pay: $28.00
$26.00
SAVE $2.00 (7%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson T512 EcoTank Magenta Ink Bottle - Auto Stop Technology - Compatible with Expression ET-2700/ET-2750/ET-3700, WorkForce ET-4750 - C13T00H392 - 12 Months Limited Warranty
(EPC13T00H392)
Specifications
| Colour | Magenta |
| Printer Compatibility | Expression Premium ET-7700, Expression Premium ET-7750 |
| Warranty | |
| Yield | Standard |
| SKU | EPC13T00H392 |
| Barcode # | 9314020625855 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.153m |
| Shipping Cubic | 0.000245000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






