Don't pay: $29.00
$27.00
SAVE $2.00 (7%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson T552 (C13T06V192) Black Ink Bottle.
Your Genuine Epson T552 Black Ink Bottles is able to produce vivid quality printing with genuine . Ink Depot saves you time and delivers your Ink Bottles direct to your door. Our fast delivery and cheap Ink Bottles prices are sure to have you impressed with our service.
(C13T06V192)
Specifications
| Colour | Pigment Black |
| Printer Compatibility | EcoTank Photo ET-8500, EcoTank Photo ET-8550 |
| Warranty | 12 Months |
| Yield | Standard |
| SKU | C13T06V192 |
| Barcode # | 010343952812 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






